Naujausios 2019 metų apšvietimo tendencijos diktuoja integruotą, estetiškai paslėptą apšvietimą. Integruojant šviestuvus į gipso sienas ir lubas, padaromas įspūdis, tarsi šviesa sklinda iš niekur. Tai yra nauja apšvietimo tendencija, kurianti “nematomą” apšvietimą. Įleidžiami berėmiai šviestuvai leidžia įvairaus dydžio patalpas dekoruoti aiškiomis, griežtomis linijomis (Vindo57, Vindo150, Square) arba atvirkščiai - pasirinkus organiškų formų šviestuvus, galima sukurti kitą nuotaiką (Round line, Round Wave, Vindo 48/58).

Siekiant susikurti “švarų”, estetinį interjerą – į pagalbą ateina įleidžiami berėmiai gipso šviestuvai suteikiantys visiškai naujas galimybes sukurti jaukų, neerzinantį erdvių apšvietimą. Tokie šviestuvai gali būti glaistomi, nepaliekant jokių griovelių tarp šviestuvo ir plokštumos.

Dėl savo nepretenzingos išvaizdos gipsiniai šviestuvai visuomet puikiai įsikomponuoja į interjerą. Šviesa gali sklisti iš visiškai netikėtų vietų neapsiribojant vien tik lubomis. Yra labai stilingų integruojamų į sienas šviestuvų, kurie skirti apšviesti koridorius, laiptines ar kitas erdves.

Gipsinių šviestuvų panaudojimas interjere - visiškai inovatyvus sprendimas, leidžiantis kurti, bei įgyvendinti naujas idėjas, šie šviestuvai yra pagaminti iš ekologiškos, neakytos, lygios ir ugniai atsparios medžiagos, yra draugiški aplinkai ir nesunkiai perdirbami. Jų techninės savybės, švelnios linijos bei paprastumas leidžia kurti ir įgyvendinti naujas idėjas bei projektus. Taip pat svarbus žinoti aspektas, jog nusprendus interjere naudoti gipsinius šviestuvus jie gali būti nudažomi Jūsų pasirinkta spalva akriliniais ar vandens pagrindo dažais, taip šviestuvui visiškai prisitaikant prie Jūsų interjero. O ateityje darant remontą šviestuvų nereikės keisti, pakaks tik perdažyti, taip juos atnaujinant.

Siekiantiems erdves papuošti šviečiančiomis juostomis rekomenduojame pasitelkti VINDO šviestuvus arba panaudoti berėmius aliuminius profilius LED juostelėms. Kadangi šie šviestuvai tiesiog susilieja su lubomis - matomas lieka tik baltas matinis organinis stiklas. O pasitelkiant berėmius LED profilius galėsite sukurti ne tik nenutrūkstamas tiesias linijas, bet ir formuoti kampus arba pradėti linijas sienoje, o pabaigti lubose.

Neabejojame, kad bent vienas iš šių sprendimų puikiai derėtų ir Jūsų interjere. Nebijokite realizuoti savo vizijų, o jei reikia pagalbos, visada galite kreiptis į specialistus, kurie ne tik supažindins su galimybėmis, bet ir parinks geriausią variantą. Jei dvejojate ką pasirinkti - kviečiame atvykti ir prie kavos puodelio aptarti Jūsų poreikius bei rasti sprendimą kartu.

Šviestuvus išsirinkti galite mūsų salone - Draugystės g. 19, Kaunas, arba elektroninėje parduotuvėje e-sviestuvai.lt