Led panelės – puikus pasirinkimas ieškantiems modernaus, taupaus ir funkcionalaus apšvietimo sprendimo. LED šviestuvų, panelių rinka yra labai plati, pasiūla – milžiniška, o panašiai atrodančių šviestuvų kainos gali skirtis net iki kelių kartų. Todėl norintiems susikurti jaukias patalpas tenka gerai paieškoti optimaliausio varianto.

Šiandien patalpų apšvietimas jau nebeįsivaizduojamas su vienu pakabinamu šviestuvu, o kiekviena erdvė turi daugiafunkcinį apšvietimą, kai apšvietimas kuriamas su „downlight“ tipo šviestuvais. Dekoratyviniai šviestuvai tarnauja kaip interjero detalė ir kaip pagalbinis apšvietimas, taip pat nepamirštant toršerų ir stalinių šviestuvų, kurie suteikia erdvėms išskirtinio jaukumo. LED panelės puikiai tiks funkciniam apšvietimui, nes jos šviečia plačiu kampu ir generuoja itin didelį šviesos srautą, o paviršiai bus apšviesti tinkamai ir tolygiai.

Su naujosios kartos panelėmis galima sukurti labai natūralų, akių nevarginantį, neerzinantį, spalvų neiškraipantį apšvietimą. Naudojant kai kurias lemputes, šviestuvai šviečia gelsva, žalsva, ryškiai balta šviesa, o LED šviesos panelės skleidžia tolygią, šiltai baltą šviesą. Mūsų siūlomos LED panelės turi aukštą spalvų atkūrimo indeksą CRI80 (žr. paveikslėlį žemiau). Be to, jos apšviečia itin didelį paviršiaus plotą (pasižymi labai dideliu apšvietimo kampu), todėl patalpoje šviesa pasiskirstys tolygiai. Taip pat labai svarbu, kad šviesos šaltiniai, esantys patalpoje neturėtų mirgėjimo. Kai kurie šviestuvai turi nematomą 50-100Hz mirgėjimą. Būnant patalpoje prie tokio apšvietimo ilgainiui pavargsta akys ir jaučiamas diskomforto jausmas. Mūsų siūlomos LED panelės neturi mirgėjimo ir šviečia tolygiai.

Dar vienas iš privalumų – LED panelės nespinduliuoja UV spindulių, kurie kenksmingi regėjimui, jas gaminant nenaudojamas gyvsidabris, plačiai naudotas liuminescenciniuose šviestuvuose.

LED panelės – neabejotinai geriausias pasirinkimas turintiems gipso lubas. Montuojant LED paneles lubose tereikia išpjauti vos kelių centimetrų gylio šviestuvo dydžio nišą ir joje sumontuoti prietaisą. Panelė organiškai susilieja su lubomis, nelieka jokių tvirtinimo žymių, laidų ir kt. Taigi LED panelės patrauklios universalumu ir neribotomis galimybėmis kuriant produktyvų apšvietimą.

Kokybė – vienas iš svarbiausių kriterijų renkantis LED šviestuvus. Nuolat tenka girdėti klientus apgailestaujant, kad įsigijo nekokybiškas prekes, o žadėtas ilgaamžiškumas – tik neegzistuojantis mitas. Tad siekiant Jums padėti teisingai pasirinkti, žemiau pateiksime kuo gi skiriasi iš pažiūros panašios LED panelės (mūsų siūlomoms LED panelėms suteikiama 3 metų garantija):

 

1. Pirmasis faktorius kuris parodo skirtumą – Mūsų naudojamų aukštos kokybės transformatorių dangteliai yra papildyti nedegia, saugesnį naudojimą garantuojančia medžiaga, priešingai nei pigesni gaminiai – mūsų transformatoriai yra gerai izoliuoti, saugūs ir atitinkantys CE ROHS reikalavimus.

2. Žemesnių kainų šviestuvuose naudojami lustai pagaminti iš geležies, kuri lengvai rūdija. Jei lustas aukštos kokybės - jis turėtų būti pagamintas iš vario, toks lustas ilgai tarnauja ir užtikrina reikiamą šilumos sklaidą.

3. Taip pat skirtumą galima pamatyti pažvelgus į dangtelį sulaikantį šviesos sklaidą (žr. paveikslėlį dešinėje). Mūsų siūlomų LED panelių dangtelis kur kas geriau sulaiko į viršų sklindančią šviesą, dėl to sumažėja šviesos nuostoliai.

4. Dar vieną skirtumą galima pamatyti pažvelgus į kraštelio storį. Aukštos kokybės gaminiai turi storesnį kraštelį. Dėl to ženkliai skiriasi išspinduliuojamos šilumos energijos kiekis, kuris yra ypač žalingas šviesos diodui. Aukšta temperatūra yra vienas iš pagrindinių šviesos diodo ilgaamžiškumo faktorių. Kokybiškas radiatorius neleidžia šviestuvui įkaisti.


E-sviestuvai.lt siūlomą LED panelių asortimentą rasite čia:
https://e-sviestuvai.lt/345-led-paneles