Kaune įsikūręs šviestuvų salonas "Sietynas" suteikia galimybę savo akimis pamatyti daugybę įjungtų ir išjungtų šviestuvų, interjero kompozicijų. Mūsų salone rasite didelį aliuminio profilių ir jų aksesuarų asortimentą, didžiąją dalį jų sandėliuojame tad galėsite iš karto įsigyti. Turime sprendimų išmaniam apšvietimui, tiek LED juostų tiek šviestuvų šviesos dimeriavimui (sprendimai belaidžiai arba su jungtuku). Asortimente turime berėmių šviestuvų, LED panelių (tiek ekonominių tiek didesniems biudžetams). Įvairių, skirtingų gamintojų sprendimų laiptinėms apšviesti. Savo salone Kaune turime didelį asortimentą dekoratyvinių šviestuvų: tiek klasikinių, tiek modernių, atitinkančių skirtingus poreikius ir biudžetą. Taip pat  ir lauko šviestuvų, , interjero aksesuarų bei smulkių baldų.

Esame konkurencingi tiek asortimento, tiek kainos prasme ir išpildome vis aukštesnius mūsų klientų lūkesčius, atitinkančius naujausias apšvietimo tendencijas. Galime pasiūlyti net sudėtingiausius sprendimus namams ar verslui. Į mus galite kreiptis, jeigu Jums reikia didelio kiekio arba nestandartinio dydžio ar kitokios spalvos šviestuvų namams, architektūros paveldo objektams , viešbučiams, restoranams... Mūsų partneriai gali pagaminti specialiai tik Jums tai, ko nėra kataloguose!

Projektuodami apšvietimą atsižvelgiame ne tik į estetinę pusę, bet ir į taupumą bei ilgaamžiškumą, prioritetą teikdami naujausioms LED technologijoms. Ir nesvarbu, ar tai svetainė, biuras ar sandėliavimo patalpos – galime rasti optimaliausią sprendimą, todėl kreipkitės, o mes padėsime Jūsų aplinką padaryti šviesesnę ir komfortiškesnę. Šiuo metu bendradarbiaujame maždaug su 50 apšvietimo įmonių. Todėl esame tikri, kad kažkuris iš jų gamina Jums patiksiančius šviestuvus!

Bendraujant gimsta geriausi sprendimai! Tad skambinkite, rašykite arba užsukite pasitarti apšvietimo klausimais prie kavos puodelio į mūsų saloną Kaune kur savo srities specialistai pasidalins sukaupta patirtimi ir betarpiškai pakonsultuos.

Bendromis jėgomis realizuokime Jūsų apšvietimo viziją!
Mus rasite adresu: Draugystės g. 19, Kaunas
Šviestuvų salonas "Sietynas"

https://e-sviestuvai.lt/
info@e-sviestuvai.lt
+370 602 29933